Lokalność

Jesteśmy małą i niezależną marką skupiającą sztukę i unikatowy design do wystroju wnętrz. Mimo, że nasza siedziba znajduje się w Warszawie, to działamy globalnie. Poza selekcją wyjątkowych i unikalnych akcesoriów do wystroju wnętrz, tworzymy również autorskie projekty obiektów do domu. Dbamy o wysoką jakość artystyczną i estetyczną, dlatego też naszą kolekcję tworzymy we współpracy z lokalnymi artystami i rzemieślnikami.

Budowanie, ochrona i rozpowszechnianie wiedzy

Naszą misją jest budowanie, ochrona i rozpowszechnianie wiedzy przez udostępnianie i projektowanie wyjątkowych obiektów. Uważamy, że jakościowe przedmioty wzbogacają życie każdego z nas. Starannie wybieramy tylko te projekty, które nas wyróżniają i inspirują. Zwracamy uwagę na przedmioty codziennego użytku i doceniamy ich niezwykłą rolę, jaką odgrywają każdego dnia. To prowadzi nas do refleksji nad kulturą materialną.

Odwiedź nas!
Tylko umówione spotkania

Jakość to decyzja

W pracy nad nowym produktem wybór odpowiednich materiałów jest jednym z najważniejszych etapów całego procesu. Współpracując z lokalnymi rzemieślnikami wspólnie i świadomie dostosowujemy materiały do każdego projektowanego przedmiotu. Tak powstaje jakość.

X