Sale Świeca wosk pszczeli

Akcesoria do domu – Sklep online

Sklep online Molehill Home to przede wszystkim niewielka platforma, na której znajdziesz specjalnie wyselekcjonowane i wyjątkowe akcesoria do domu i wystroju wnętrz.

Dbamy o to, żeby kolekcja Molehill Home była nie tylko zbiorem obiektów na sprzedaż. To również przestrzeń inspiracji dla wymagających odbiorców. Dokładamy wszelkich starań, aby akcesoria do domu, które tu znajdziesz, reprezentowały wysoką wartość artystyczną i estetyczną. Znajdziesz wśród nich antyki, przykłady nowego rzemiosła i  sztukę młodych i uznanych artystów. W przeciwieństwie do produktów wytwarzanych masowo, udostępniamy tu tylko pojedyncze egzemplarze!
Poznaj godne uwagi prace Tomasza Opalińskiego, Igora Kubika i Łukasza Wiślińskiego z kolekcji Gigantes. Poza tym znajdziesz tu akcesoria do domu stworzone przez artystów z całego świata.

Rzemiosło jest dla nas synonimem unikalnego piękna i prawdy, ale też symbolem niedoskonałości, która chyba najlepiej określa każdego z nas. To wszystko wpływa na jakość naszego życia i poziom relacji z otoczeniem. Rzemiosło to bez wątpienia sztuka, która tworzy nasz codzienny świat. Współcześni ludzie rzemiosła to artyści, którzy przede wszystkim dzięki pracy rąk odkrywają nowe terytoria, rozwijają nowe praktyki oraz kształtują nowe kategorie przedmiotów, w tym niewątpliwie akcesoria do wystroju wnętrz.

X